Проведено семінар для керівників кадрових служб

З метою підготовки до впровадження у 2020 році системи безперервного професійного розвитку лікарів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 року  №302 «Про затвердження Положення про систему безперервного професійного розвитку фахівців у сфері охорони здоров’я» та до підготовки здачі річних звітів проведено семінар для керівників кадрових служб закладів охорони здоров’я.

Людмила Згоран – заступник начальника відділу медичних кадрів та планування управління охорони здоров’я ОДА зазначила присутнім,що це Положення визначає основні організаційні засади безперервного процесу навчання та вдосконалення професійних компетентностей фахівців після здобуття ними вищої освіти у сфері охорони здоров’я та післядипломної освіти, що дозволить підтримувати та поліпшувати стандарти їхньої професійної діяльності відповідно до потреб охорони здоров’я.

Як зазначила фахівець: «Процес навчання триватиме упродовж усього періоду професійної діяльності. Нова система безперервного професійного розвитку також має забезпечити належний контроль якості атестації фахівців галузі «Охорона здоров’я» та поліпшити якість медичної допомоги українському суспільству».

Зобов’язано керівників кадрової служби провести визначення контингенту лікарів, які будуть направлені  на курси та які будуть претендувати на капітаційні виплати. Узагальнені дані будуть розглядати в управлінні охорони здоров’я облдержадміністрації.