Семінар: «Інтернатура 2017-2018 рр.»

8 серпня відбувся семінар, на який запрошені відповідальні за інтернатуру на базі стажування та керівники лікарів-інтернів. Про організацію проходження інтернатури, вимоги до оформлення документації розповіла завідувач сектору управління медичним персоналом та організаційної роботи управління охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Згоран.

Вона ознайомила присутніх з кількісним складом лікарів-інтернів 2017 року. А їх в область прибуло: 102 – тих хто навчалися за бюджетні кошти та 51 – за кошти юридичних та фізичних осіб. Зауважила Людмила Адамівна на необхідності дотримування лікарями-інтернами трудового законодавства.

Продовжив семінар декан Волинської філії факультету післядипломної освіти Львівського НМУ Віктор Дорецький, він нагадав   про організацію навчального процесу на базі стажування, зупинився на основних вимогах до відповідального за інтернатуру на базі стажування та безпосередніх керівників.

Наголосили на вимогах до складання індивідуальних планів та організацію навчального процесу в інтернатурі запрошені на семінар: головний спеціаліст управління охорони здоров’я облдержадміністрації Микола Берник, керівник заочної частини інтернатури ОДТМО Людмила Гагаловська, завідувач  обласного центру кардіоваскулярної  патології і тромболізису комунального закладу «Луцька міська клінічна лікарня» Андрій Ягенський, завідувачка терапевтичного відділення Луцької міської стоматологічної поліклініки Марія Лагода.

На закінчення семінару Людмила Згоран подякувала за проведену роботу і побажала всім присутнім наснаги і плідної праці.