Проведено засідання колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації

 Колегія управління охорони здоров’я облдержадміністрації   під головуванням заступника начальника УОЗ ОДА Валерія Руцького відбулася сьогодні у залі засідань.

 Із змістовною доповіддю  про  стан надання медичної допомоги населенню Ратнівського району виступив директор комунального некомерційного підприємства «Ратнівська центральна районна лікарня» Михайло Бегаль. Присутнім були представлені матеріали по демографічній ситуації в районі, основні показники роботи.  В рамках реформування закладів охорони здоров’я вторинного рівня проводиться зміцнення матеріально-технічної бази, забезпечення їх сучасною медичною апаратурою з метою втілення передових новітніх технологій в діагностику та лікування пацієнтів.

Останніх п’ять років проводилась активна робота по забезпеченню закладу сучасним медичним обладнанням.  

В 2019 році у КНП «Ратнівська ЦРЛ» планує завершити процес комп’ютеризації поліклінічного та стаціонарних відділень та підключення до МІС.

КНП «Ратнівська ЦРЛ» планує заключити договір з Національною службою здоров’я на надання медичних  послуг, згідно якого медичні послуги будуть оплачуватись Національною службою здоров’я з 1 квітня 2020 року, у відповідності до тарифу та кількості людей, які отримали медичні послуги.

Продовжила доповідь директор КП “Ратнівський центр ПМД” Людмила Терещук, вона зазначила, що КП «Ратнівський центр первинної медичної допомоги» обслуговує 39276 жителів(дітей до 18 років -10423, 28853- дорослого населення) включаючи  жителів Забродівської та Самарівської ОТГ, які уклали з центром ПМД договори про медичне обслуговування.

Як повідомив головний спеціаліст з терапії УОЗ ОДА Микола Берник, про  закінчення доукомплектування  обов’язковим переліком медичного обладнання амбулаторій ЗПСМ та активно впроваджується амбулаторна карта пацієнта.

Розпочато другий етап оформлення амбулаторних карток де спеціалісти, що працюють в амбулаторіях, зможуть вносити в централізовану електронну медичну картку консультативні висновки; спеціалісти діагностичних центрів вноситимуть результати найбільш поширених лабораторних досліджень. Також із середини 2019 року планується впровадження електронних листків тимчасової непрацездатності.

Про результати зарахування в інтернатуру та працевлаштування випускників ВНМЗ ІV рівня акредитації у 2019 році доповідала заступник начальника відділу медичних кадрів та планування управління охорони  здоров’я  обласної державної адміністрації Людмила Згоран. Вона зазначила, що на теперішній час в області проходять інтернатуру 271 лікар.

 З метою належного рівня організації та проведення інтернатури управлінням охорони здоров’я обласної державної адміністрації підготовлені накази: від 31.07.2019 № 258-ос/к «Про організацію  і проведення  інтернатури у 2019-2020 навчальному році» зі змінами, від 19.06.2019 № 103-ос/к «Про затвердження баз стажування лікарів-інтернів та призначення керівників інтернів на період 2019-2021 років».

Профільними спеціалістами управлінням охорони здоров’я обласної державної адміністрації проведений аналіз баз інтернатури, визначені заклади,  матеріально-технічна база яких відповідає вимогам до бази стажування та високий рівень підготовки спеціалістів. Бази заочної частини інтернатури погодженні з деканом факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Наприкінці засідання колегії присутні активно обговорили основні питання, що виникли під час  роботи  та прийняли відповідні рішення.