Реєстр проблем реформування

Медреформа у 2018-му: як все буде
Ми багато разів говорили про те, що реформа почнеться з 1 січня 2018 року. Водночас великі структурні зміни не можуть відбутися в один день і навіть в один місяць. Медична реформа торкнеться кожні місцеві громади, сотні медичних закладів, тисячі медичних працівників та кожного пацієнта -фактично у змінах задіяні ми всі. Саме тому команда Міністерства охорони здоров’я розробила детальний план впровадження медичної реформи, де кожен матиме чіткі задачі та достатньо часу для їх виконання на кожному етапі.

Основні етапи медреформи
Найперше, чого не варто чекати, то це змін уже завтра. Система змінюватиметься не миттєво, процес триватиме кілька років.

У 2018-му ми розпочали запроваджувати реформу на рівні первинної медичної допомоги (сімейні лікарі, педіатри, терапевти). У 2019 –му році заплановано старт на рівні амбулаторних спеціалістів (кардіологів, отоларингологів, гастроентерологів тощо). З 2020-го року закон про медичну реформу набере чинності повністю й зміни торкнуться спеціалізованого лікування, тобто лікарень третинного рівня

Якщо Вас цікавлять питання реформування медичної галузі, наші спеціалісти готові відповісти на ваші запитання в найкоротший термін.

Будемо раді надати вам інформативну допомогу. Залиште нам повідомлення


Звернення 23.04.2018:
Ольга
Тема проблемного питання: невиконання законів
Ваше повідомлення: У поліклініці Нововолинська саботують медичну реформу

Відповідь: Шановна Ольга!

На Ваше звернення щодо порушення законодавства по заповненню декларації управління охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації відповідає.

В результаті службової перевірки особу, яка відмовила в оформленні Вашої декларації   з лікарем загальної практики-сімейної медицини центру ПМСД Нововолинської центральної міської лікарні не встановлено.

У телефонній розмові з головним лікарем центру ПМСД Нововолинської центральної міської лікарні Попікою О.О. Ви  не надали інформації про особу, яка відмовила Вам в оформленні. Повторна пропозиція щодо укладання декларації Вами була відхилена.

З медичними працівниками центру ПМСД Нововолинської центральної міської лікарні проведено повторне навчання по наказу МОЗ України №503 від 19.03.18 «Про затвердження Порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу, та форми декларацій про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу»

_

Наше розташування
  • Луцьк С. Бандери 5
  • (0332)-241-581
  • office@uoz.volyn.ua