Роз’яснення щодо реконструкції та капремонту амбулаторій першої фази

На Волині 20 грудня відбулася конференція перед подачею цінових пропозицій пакету 6.1.1. «Реконструкція/капітальний ремонт приміщень під амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, 31 об’єкт (1 фаза)». Почути роз’яснення щодо структури документації, процедури та умов закупівлі прибули представники кількох будівельних компаній, що мають намір взяти участь у тендері.

Заступник голови Волинської обласої державної адміністрації Сергій Кошарук, який очолює Групу управління Субпроектом «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області», відкриваючи цю робочу зустріч з учасниками торгів, наголосив на важливості реалізації усіх складових проекту. Адже це – не тільки покращення надання допомоги сердечникам у медзакладах області нині, а й внесок у зниження смертності та інвалідизації від недуг системи кровообігу в майбутньому, і загалом – у здоров’я та якість життя наших дітей. Тож він висловив сподівання, що цей діалог буде максимально корисним для усіх сторін процесу.

Консультант з управління Субпректом Марія Адамчук окреслила формат зустрічі: спочатку – невеликі доповіді консультантів із закупівель та інженерних робіт, потім – відповіді на всі запитання від присутніх. Адже, за її словами, від цього залежатиме успіх виконання ремонтних робіт на 31 об’єкті першої фази.

Консультант із закупівель Ігор Нестеренко уточнив, відповідно до яких нормативних документів відбуватимуться торги, окреслив основні моменти цього процесу та додав, що всі запитання й відповіді занотують у протоколі конференції. Це важливо, оскільки за потреби на основі цього документа додатком до тендерної документації вноситимуть зміни, про які повідомлятимуть усіх охочих взяти участь у тендері.

Консультант з інженерних робіт Олександр Осмоловський теж зупинився як на моментах, пов’язаних із власне процесом оформлення тендерних документів, так і на особливостях виконання робіт із реконструкції та капітального ремонту в рамках Проекту.

Учасники конференції працювали активно. Тож, як наголосила Марія Адамчук, процес відбору підрядної організації пройде якісно й прозоро. А він, своєю чергою, здійснить усі роботи якісно, у визначені терміни та у межах виділеного бюджету.

Довідково:
Участь у конференції взяли представники ТзОВ «Луцьктехнобуд», ТОВ «Луцьккомунбуд», ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536», ТзОВ «Житлобуд-2», ТзОВ «Шинака Україна», ТзОВ «Західелектромонтаж», ПП Перепега В. Л.