Семінар на тему: «Профілактика та лікування ішемічної хвороби серця. Сучасні підходи»

Сьогодні в залі колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації відбувся семінар на тему: «Профілактика та лікування ішемічної хвороби серця. Сучасні підходи». Участь у якому взяли проф., д.м.н., керівник регіональної програми «Волинькард» Андрій Ягенський, к.м.н. лікар-кардіолог Ірина Січкарук, головний лікар обласного центру здоров’я  Сергій Новосад та лікарі загальної практики сімейної медицини.

Про новітні методи діагностики та лікування серцево-судинних захворювань, можливості їх впровадження у щоденну практику усіх присутніх ознайомив д.м.н., керівник регіональної програми «Волинькард» Андрій Ягенський.

Профілактика та лікування ішемічної хвороби серця. Сучасні підходи

Разом із місцевими спеціалістами обговорили способи поліпшення надання медичної допомоги мешканцям Волині та ситуацію, що склалась із серцево-судинними захворюваннями в області. Треба зауважити, що переважна більшість дорослих пацієнтів потребують проведення коронарографії для уточнення діагнозу та визначення подальшої тактики лікування. 

Ірина Січкарук,  к.м.н. лікар-кардіолог Луцької міської клінічної лікарні, зосередила свою увагу на гострому коронарному синдромі, сучасних лікувальних та діагностичних підходах, підвищенні якості надання медичної допомоги населенню та доступності високоспеціалізованої кардіохірургічної допомоги.

Головний лікар обласного центру здоров’я  Сергій Новосад наголосив на важливості подальшого проведення профілактичної та освітньої роботи, щодо профілактики у населення факторів ризику виникнення серцево-судинних захворювань в рамках реалізації регіональної програми «Волинькард». Акцентував увагу на проведенні медико-соціальних акцій з метою підвищення ефективності санітарно-освітньої та профілактичної роботи серед населення, виготовленні санітарних бюлетнів, листівок, буклетів та пам’яток, а саме пам’яток «Захистіть своє серце» та «Шлях до здорового життя».

Також на семінарі обговорювались актуальні питання вдосконалення рівня надання допомоги хворим із патологіями серцево-судинної системи та шляхи їх вирішення.