Семінар-нарада КІР

08 серпня 2019 року у конференц-залі Волинського обласного центру громадського здоров’я відбулася семінар-нарада, де обговорили такі питання : результати моніторингових візитів експертів з виконання заходів з додаткової посиленої вакцинації проти кору, формування цільової групи для заходів з додаткової посиленої вакцинації проти кору, організацію роботи пунктів щеплень, кімнат розведення БЦЖ і гепатиту В у пологових стаціонарах, вимоги до їх оснащення.

У нараді прийняли участь: заступник начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Валерій Руцький, т.в.о директора КП «Волинський обласний центр громадського здоров’я» Волинської обласної ради Сергій Новосад, головний спеціаліст управління охорони здоров’я Людмила Рожко і представники закладів охорони здоров’я міста та області.

Валерій Руцький акцентував увагу присутніх на організації виконання плану заходів з проведення додаткових посилених заходів з імунізації проти кору у Волинській області, затверджених наказом начальника управління від 18.06.2019 №213-од «Про посилення заходів щодо запобігання поширення захворювань на кір в області».

Людмила Рожко провела аналіз виконання обсягів профщеплень та причин їх недовиконання за 7 місяців 2019 року. Повідомила про результати моніторингу роботи пунктів щеплень, кімнат розведення БЦЖ і гепатиту В у пологових стаціонарах та вимоги до їх оснащення.

Медичний директор комунального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги Любомльського і Шацького районів” Олеся Дубина
провела для присутніх тренінг «Школа вакцинації. Життя до і після вакцинації».

На завершення семінару ще раз усім було наголошено на важливості проведення імунізації з метою забезпечення колективного імунітету.