Семінар-нарада щодо експлуатації посудин під тиском

Сьогодні в залі колегії управління охорони здоров’я відбулася семінар-нарада щодо експлуатації посудин під тиском в лікувально-профілактичних закладах області за участю фахівців Управління Держпраці у Волинській області та відповідальних інженерів з охорони праці лікувальних закладів області.

З вступним словом до присутніх звернувся начальник відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері управління Держпраці у Волинській області Вячеслав Савенко. Посадовець дав аналіз стану промислової безпеки та охорони праці в закладах охорони здоров’я, які експлуатують посудини під тиском та використовують кисень. Зазначив, що по Волинській області спостерігається ріст смертельного травматизму у лікувальних закладах області.

Про основні завдання з дотримання вимог законодавчих і нормативно-правових актів з промислової безпеки та охорони праці щодо недопущення випадків виробничого травматизму в закладах охорони здоров’я під час використання тиску усіх присутніх ознайомив головний державний інспектор Управління Держпраці у Волинській області Микола Ющук.

Гуда Сергій, експерт технічний ДП Волинського ЕТЦ Держпраці України, акцентував свою увагу на правилах побудови та безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском. Основних вимогах та організації нагляду, їх утримання та обслуговування.

По завершенню семінару відбулося підведення підсумків щодо правильної експлуатації посудин під тиском в лікувально-профілактичних закладах області.