Семінар щодо процедур Світового Банку із закупівель будівельних робіт

Запрошення зацікавлених представників будівельних організацій Волинської області до участі у семінарі щодо процедур Світового Банку із закупівель будівельних робіт. Проект: «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Уряд України отримав від Міжнародного банку реконструкції та розвитку позику №8475-UA від 19.03.2015р. на цілі проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Частина коштів цієї позики має бути використана для оплати робіт із реконструкції та капітального ремонту приміщень під амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Група управління субпроектом у Волинській області запрошує будівельні організації підтвердити свою зацікавленість щодо участі у навчальному семінарі. Такі організації повинні попередньо зареєструватись, надіславши наступні документи на електронну адресу volyn.wbproject@gmail.com, а саме:

  • лист-зацікавлення щодо участі в семінарі (у вільній формі); 
  • загальну інформацію про організацію (назва, контактні дані, дані щодо досвіду роботи, тощо).

Семінар пройде 25 травня 2016 року, в 11.00, у приміщенні Рівненської ОДА, 6 поверх, 601 каб. (м. Рівне, майдан Просвіти, 1).

Зацікавлені будівельні організації можуть отримати додаткову інформацію у консультанта з закупівель групи управління субпроектом Нестеренка Ігоря з 9:00 до 18:00 год. з понеділка по п’ятницю за телефоном 097-950-94-07. 

Листи-зацікавлення мають бути надіслані до 15.00 24.05.2016 року на електронну адресу, зазначену вище.