Семінар з інфекційного контролю в протитуберкульозних закладах

17-18 липня 2017 року, за ініціативи «Центру громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України», в рамках реалізації програми Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією «Інвестиції у вплив на туберкульоз та ВІЛ» був проведений наставницький візит з інфекційного контролю до обласного територіального медичного протитуберкульозного об`єднання (ОТМПО) експертами Андрійом Александріним та Данилом Бріндаком. В ході візиту пройшли робочі зустрічі з працівниками закладу, детально оглянуті всі структурні підрозділи, обговорені проблемні питання, розглянута внутрішня документація з інфекційного контролю, надані практичні рекомендації та консультації.

В рамках візиту був проведений навчальний семінар з питань інфекційного контролю, учасниками якого були працівники всіх чотирьох лікувальних закладів ОТМПО та ОЦПБ-СНІД, який тривав більше 4 годин. В ньому взяли участь 39 осіб. Захід викликав жвавий інтерес в учасників. На ньому були озвучені сучасні вимоги до інфекційного контролю в протитуберкульозних закладах та тих, що надають допомогу хворим на туберкульоз. Були задані конкретні питання, щодо конкретних ситуацій та були отримані вичерпні відповіді на них. Відбулись жваві дискусії.

Слухачі семінару залишились надзвичайно задоволеними отриманою інформацією та високопрофесійним стилем її подання.

Адміністрація закладу сподівається, що такі зустрічі будуть систематичними.

На завершення заходу очільник закладу щиро подякував всім його учасникам та висловив сподівання на втілення порад спікерів у практику.