Стати чарівником просто! Здійсни мрію дитини!

Кожного року напередодні Новорічних свят Благодійний фонд «Шанс» та  працівники КЗ «Обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом» долучаються до акції «Здійсни мрію ВІЛ-позитивної дитини». Акція здійснюється за підтримки фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД» та Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД в Україні.  Завдяки цьому тисячі українців можуть проявити своє милосердя та виконати новорічні й різдвяні мрії ВІЛ-позитивних дітей.

Враховуючи те, що більшість дітей живуть в неповних сім’ях, або виховуються бабусями та опікунами, в інтернатних закладах, діти потребують одягу та взуття.  Завдяки акції «Здійсни мрію ВІЛ-позитивної дитини», діти отримали якісний теплий верхній одяг та зимове взуття.

Старші діти та підлітки отримали до дня святого Миколая навушники, плеєри, дівчатка – косметичні набори. У своїх листах до святого Миколая діти дякують за доброту і щедрість, за те, що про них не забули,  та просять здоров’я для своїх родин.

Проект, який працює вже сьомий рік, активно  реалізовується на теренах Волинської області, тепер він об’єднує на одній платформі кілька благодійних програм допомоги дітям, яких торкнулася проблема ВІЛ/СНІДу.

Кожен з нас може легко і просто стати чарівником для ВІЛ-позитивних дітей на сайті «Mrii.in.ua», адже для щастя їм бракує не лише здоров’я а й простих речей.

Сьогодні мрії кількох десятків ВІЛ-позитивних дітей здійснились. «Зазвичай ми виконуємо мрії дітей, враховуючи їхні побажання. Навзаєм отримуємо їхню щиру радість та віру в диво. Тому що хочеться, щоб усі діти були щасливими», –  зауважила головний лікар КЗ «Обласного центру по профілактиці та боротьбі зі СНІДом» Макаренко О.І.

Проект реалізовується за підтримки:
Фонд Олени Пінчук «АНТИСНІД»
МБФ «Альянс громадського здоров’я»
Та благодійного фонду «ШАНС»
КЗ «ВОЦПБ-СНІД»