Свято Миколая у Волинському обласному дитячому територіальному медичному об’єднанні

17 грудня в обласну дитячу клінічну лікарню приїхала привітати дітей Голова правління Волинського обласного відділення Дитячого фонду України Грінченко О.М. Вона подарувала дошки та набори для організації працетерапії з особливими дітьми.

Так юні артисти Центру дитячої та юнацької творчості м. Ківерці створили святковий настрій у маленьких глядачів. Вихованці студій естрадного вокалу порадували присутніх веселими піснями.

Свято Миколая у ВДТМО Свято Миколая у ВДТМО Свято Миколая у ВДТМО Свято Миколая у ВДТМО

Танцювальні колективи захопили дітей у вир позитивних емоцій та гарного настрою.

У санаторію для дітей з батьками “Дачний ” були студенти ВІЕМу, які театралізованим дійством привітали присутніх зі святом. Викладач Мартинюк С.В. провела майстер-клас з виготовлення мотанки.

18 грудня керівник Волинського представництва Скандинавської дитячої місії в Україні Лонюк Л.В. привітала зі святом пацієнтів ортопедо-травматологічного відділення обласної дитячої клінічної лікарні, вручила дітям подарунки. Представники цієї місії вітали дітей санаторію для дітей з батьками “Дачний” солодкими подарунками, іграшками.

Свято Миколая у ВДТМО Свято Миколая у ВДТМО Свято Миколая у ВДТМО Свято Миколая у ВДТМО

Заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Руцький В.К. завітав з друзями, які допомагають дітям з особливими потребами, у санаторій “Дачний”.

Учні та вчителі ЛНВК ЗОШ I-III ступенів №22 приїхали у санаторій з концертною програмою та щедрими дарунками від Святого Миколая.

За традицією представники Мальтійської служби допомоги у Волинській області показали дітям санаторію святкову виставу.

Свято Миколая у ВДТМО Свято Миколая у ВДТМО

Працівники обласної прокуратури стали спонсорами у придбанні розвиваючих Монтессорі – матеріалів для роботи з дітьми.

Представник духовенства протоієрей Богдан Линник, настоятель Свято-Петропавлівського храму м.Луцька ознайомив дітей санаторію “Дачний” з історією життя Миколая Чудотворця та привітав усіх зі святом.