Свято здорового способу життя та активного відпочинку.

На Волині пройшов Всеукраїнський тиждень громадського здоров’я (6–13 квітня), ініційований Центром громадського здоров’я МОЗ України і пов’язаний із Всесвітнім днем здоров’я (7 квітня).

13 квітня на території Центрального парку культури та відпочинку  ім. Лесі Українки ранок для багатьох лучан і гостей міста розпочався з ранкової зарядки та пробіжки мальовничими алеями парку, після чого усі бажаючі змогли прийняти участь у спортивних естафетах. Окрема подяка за допомогу в організації спортивних заходів – СК «VIKING» та КЗ”ЛМЦФЗН “Спорт для всіх”ЛМР. Усі учасники мали змогу прийняти участь в розіграші призів, а також посмакувати яблуками і наповнити організм так потрібними нам весною вітамінами. 

Протягом усього заходу працювали і лікарі, які консультували жителів та гостей м.Луцька щодо профілактики захворювань, вимірювали артеріальний тиск, рівень глюкози та холестерину крові, проводили експрес-тести на ВІЛ-інфекцію.  Квест «Активуй здоров’я» розпочався на території Луцького зоопарку за участі дванадцятьох команд, зареєстрованих попередньо, по п’ять учасників у кожній команді. Серед учасників були і діти, і молодь, і люди старшого віку – Університет третього віку, і учасники АТО.

Для проходження квесту було запропоновано дванадцять локацій, у яких вони не тільки відповідали на запитання , але й змагалися, виконуючи фізичні вправи. Кожна локація мала окрему тематику, учасникам потрібно було дати відповіді на запитаня за темами, важливими щодо аспектів здоров’я: 

 1. Корисні та шкідливі звички;
 2. Здорове харчування;
 3. Роль вітамінів та мінеральних речовин;
 4. Здоровий сон та позитивні емоції;
 5. Рух – це життя;
 6. Вода та її значення для людини;
 7. Важливість вакцинації;
 8. Інфекції та що ми про них знаємо;
 9. Неінфекційні захворювання;
 10. ВІЛ/СНІД – небезпека, яка може стосуватися кожного;
 11. Туберкульоз. Як не дати хворобі шансу?;
 12. Наркоманія.

Як не потрапити в залежність? Після проведення всіх змагань журі підвели підсумки, переможців було нагороджено цінними подарунками.

Велика подяка спонсорам та партнерам , які сприяли у проведенні свята здорового способу життя та активного відпочинку.