ТОВ «ІЛАТАНМЕД» хоче постачати медобладнання на Волині

У рамках реалізації Субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» у Луцьку, в управлінні охорони здоров’я провели публічне розкриття тендерних пропозицій № ІСВ-G 6.2.1.1 «Закупівля медичного обладнання та розхідних матеріалів для 138 діючих амбулаторій загальної практики-сімейної медицини». На заході були присутні члени Комісії з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг Субпроекту. Це відбувалося за участі консультантів Субпроекту, членів громадської ради при голові Волинської обласної державної адміністрації та представників компаній-учасників.

Заступник голови Комісії з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг Субпроекту, начальник управління охорони здоров’я Ігор Ващенюк констатував, що станом на 10:00 22 грудня 2016 року (кінцевий час подання) надана одна тендерна пропозиція. Конверти із позначкою «Відкликання», «Заміна» чи «Зміни» від учасників торгів не надходили.

ТОВ “ІЛАТАНМЕД» (Україна) надіслало пропозицію вартістю 619181,76 доларів США (шістсот дев’ятнадцять тисяч сто вісімдесят один долар 76 центів). Зауважень щодо порушень чи претензій щодо оголошеної інформації та процедури розкриття від присутніх і представників учасників торгів не було.