Тромбоемболія легеневої артерії

На базі обласної клінічної лікарні 11 вересня 2015 року за участю  Генерального директора ДУ «Інститут серця МОЗ України» Тодурова Бориса Михайловича  і провідних фахівців обласної клінічної лікарні відбулася науково-практична конференція на тему: «Тромбоемболія легеневої артерії».

З вступним словом виступив головний лікар обласної клінічної лікарні Сидор І.М. У своєму виступі Сидор І.М. докладно розповів про освоєння лікарями обласної клінічної лікарні передових методик і технологій для лікування тромбоемболії легеневої артерії, широкого діапазону оперативних втручань для лікування інших серцево-судинний захворювань; технічний потенціал і оснащення Кардіоцентру.

Професор Тодуров Б.М.  у своїй доповіді докладно розповів присутнім про передові сучасні методики і технології хірургічного лікування і профілактики даного захворювання в НДІ серця АМН України, а також про підхід до обстеження та відбору пацієнтів. Ознайомив з роботою лікарів-кардіологів кардіохірургічного, кардіологічного відділень, консультативної поліклініки обласної клінічної лікарні, обласної дитячої поліклініки.

Hауково-практична конференція на тему: «Тромбоемболія легеневої артерії»Професор Тодуров Б.М. висловив готовність до постійної співпраці з лікарями Волині і запропонував в майбутньому проводити повне обстеження та оперативне лікування тромбозу легеневої артерії на базі Кардіоцентру Волинської клінічної лікарні.

Завідувач кардіологічним відділенням обласної клінічної лікарні, головний позаштатний кардіолог УОЗ ОДА Саламатін Сергій Дмитрович зосередив увагу присутніх на актуальних проблемах кардіології Волині.

Пецентій Володимир Васильович, завідувач кардіохірургічним відділенням обласної клінічної лікарні, головний позаштатний кардіохірург УОЗ ОДА, розповів про можливості та перспективи кардіохірургії на Волині.

Завідувач відділенням інтервенційної радіології (рентгенхірургічний блок ) № 4 обласної клінічної лікарні Біскуб Ігор Петрович акцентував увагу лікарів на перспективах хірургічного лікування аритмій серця.

Про невідкладні стани в кардіології та кардіохірургії з доповіддю виступив завідувач відділенням анестезіології обласної клінічної лікарні, головний позаштатний анестезіолог УОЗ ОДА Гащишин Павло Адамович.

По завершенні виступів відбулося жваве обговорення доповідей.