У Комунальному закладі “Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги № 3” відремонтували приміщення

Світлі сучасні коридори замість похмурих обдертих залишків минулого: у центрі первинної медико-санітарної допомоги № 3 відремонтували приміщення на другому поверсі за кошти міського бюджету.

 Приміщення Луцького ЦПМСД № 3, що на вулиці Стефаника, оглянули після ремонту представники міської влади 2 січня. Як розповів головний лікар Луцького центру первинної медико-санітарної допомоги № 3 Віктор Максимюк, у Новий Рік заклад входить з приємною для усіх жителів мікрорайону новиною про те, що завершений ремонт коридору на другому поверсі закладу.

До Дня Незалежності був зроблений ремонт у лівому крилі, відтак міська рада виділила кошти на завершення ремонту і правому крилі будівлі. Раніше можна було побачити, що у лівому крилі був європейський стиль, а у правому – залишки минулого.

Нині повністю зробили якісний ремонт з заміною електропроводки, водостічної та каналізаційної системи, провели проводку для пожежної сигналізації. Він побажав майстрам, які виконували роботи, доброго здоров’я, аби ті зверталися у заклад лише з профілактичною метою.

Виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт зазначив, що на 2018 рік міська рада виділила 200 тисяч гривень на ремонт першого поверху медичного закладу. Зі слів начальника управління охорони здоров’я міськради Миколи Якимчука, паралельно триває ремонт у кабінетах за рахунок коштів, які залучив заклад. Тепер у приміщенні буде приємно перебувати і пацієнтам, і медичному персоналу. Також він нагадав, що торік почав діяти новий кабінет цифрової флюорографії.