У Рожищенській ЦРЛ відкрили дитяче відділення після довготривалого ремонту

У п’ятницю, 13 січня, в Рожищенській центральній лікарні відбулося відкриття дитячого відділення після капітального ремонту. Головний лікар Рожищенської ЦРЛ Віктор Редзій і завідувач дитячого відділення Святослав Соловей подякували всім, хто долучився до оновлення дитячого відділення, і всім тим, хто приклав свої зусилля, аби відділення стало не просто гарним, а комфортним для найвибагливіших пацієнтів – рожищенських діточок.

Віктор Степанович зазначив, що ремонт був дуже серйозний, тривав півроку, через великий об’єм роботи: повністю міняли електрику, сантехніку, зробили перепланування. Підрядником виконаних робіт був Давидюк Анатолій Миколайович.

«Кошти на ремонт виділив Фонд регіонального розвитку (місто Київ) за сприяння Рожищенської райдержадміністрації, обласної адміністрації. По проекту виділили 1 млн 800 тис гривень», – зазначив він.

«Художник Віталій Шевченко розфарбував стіни. Процес творення ще не завершився, адже на меті розписати казковими персонажами стіни їдальні та коридору. Маємо закупити дитячий басейн із кульками, щоб дітки мали де бавитись та поставити великий телевізор. Це все робиться для того, щоб найменші пацієнти почували себе, ніби в садочку, а не в лікарні. Щоб лікувальний процес переплітався з приємними враженнями», – прокоментував Святослав Соловей.

Завідувач відділення зазначив, що діток планують повністю заселити уже з понеділка, щоб всі були на одному місці.

Дійсно, ремонт зроблений добротно, в кожній кімнаті, окрім боксів для новонароджених, є телевізор, аби дітки могли подивитися мультики та розважитися.

Безумовно обстановка, медикаментозне лікування, а особливо інтер’єр схожий на казку сприятиме швидшому одужанню хворих дітей.

via “Район.Рожище