Урочистості з нагоди Дня медичного працівника

15 червня,  у Палаці культури міста Луцька відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника на яких були присутні голова обласної державної адміністрації Володимир Гунчик, перший заступник голови обласної ради Олександр Пирожик, заступник міського голови Григорій Пустовіт, начальник управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Ігор Ващенюк.

Начальник  управління охорони здоров’я облдержадміністрації   Ігор  Ващенюк  розповів, що рівень надання медичної допомоги на теренах області – один із найвищих в Україні. Однак за сухими цифрами стоїть клопітка, багатолітня праця, досвід та самовіддача більше 20 тисяч працівників галузі на Волині.

Окрім того, головний медик області відзначив, що «реанімували» проект перинатального центру, який, вірогідно, запрацює вже цьогоріч.
Після привітальних слів  за особисті заслуги у розвитку охорони здоров’я, професіоналізм, забезпечення високого рівня надання медичної допомоги жителям області та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника нагороджено Почесною грамотою обласної державної адміністрації   найкращих медиків Волині.

Напередодні свята 16 червня було проведено прес-конференцію на якій з привітальним словом виступив начальник управління охорони здоров’я Ігор Ващенюк. Він зауважив, що це свято не тільки медичного працівника, а й усіх, хто працює в галузі охорони здоров’я, тому що в наданні якісних медичних послуг однаково задіяні як медичні працівники, так і бухгалтерсько-економічна служба, водії, всі ті, хто забезпечує життєдіяльність закладів охорони здоров’я.

Було підкреслено, що рівень надання медичної допомоги на теренах області – один із найвищих в Україні  і уже багато років показники малюкової, материнської та загальної смертності на Волині нижчі від середніх загальнодержавних.

«Галузь охорони здоров’я Волині на сьогоднішній день у межах того фінансування, яке виділяється, здатна виконувати ті завдання, які на неї покладаються», – наголосив Ігор Ващенюк.

[ngg_images gallery_ids=”51″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” images_per_page=16 ]