Вакцинація – надійний спосіб боротьби з інфекційними хворобами

Сьгодні на робочій нараді у заступниці голови обласної державної адміністрацівї Світлани Мишковець говорили про вакцинацію, як надійний спосіб боротьби з інфекційними хворобами.

   Станом на сьогодні Волинська область   забезпечена необхідною кількістю вакцини для проведення вакцинації згідно календаря профілактичних щеплень.

 Начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Ващенюк розповів присутнім про введення в дію Рішення оперативного штабу Міністерства охорони здоров’я України з реагування на ситуації з поширення інфекційних хвороб, яким можна запобігти шляхом вакцинації першочергово проти дифтерії.

 Ми повинні провести широку інформаційну кампанію та вкотре донести і переконати волинян, що вакцинація – єдиний спосіб захисту від багатьох небезпечних хвороб. Немає підстав ризикувати своїм здоров’ям чи своїх дітей та набувати імунутет «перехворівши», коли маємо якісні та безоплатні вакцини. Досягнувши міцного «колективного імунітету» ми недамо хворобам шансу- підсумувала Світлана Мишковець.