Важливість вакцинації для громадського здоров’я

“Важливість вакцинації для громадського здоров’я” – тему необхідності профілактичних щеплень обговорили медики та представники духовенства у Волинському обласному центрі громадського здоров”я.

Керівник КП«Волинський обласний центр громадського здоров’я» Волинської обласної ради  Сергій Новосад наголосив на важливості співпраці духовних лідерів краю з медиками у питанні профщеплень, адже вони є одними з лідерів суспільної думки та спілкуються з парафіянами на різні теми.

Головний спеціаліст  з педіатрії управління охорони здоров”я ОДА   Людмила Рожко та лікарка-імунолог Волинської обласної дитячої лікарні Ірина Грабовська-Микитюк відповіли на запитання священиків та пасторів щодо вакцинації. Зокрема, йшлося про якість та безпечність вакцин, їх сертифікацію, вікові особливості щеплень, вакцинацію немовлят проти гепатиту В у пологовому будинку, важливість досягнення певного рівня охоплення щепленнями та формування колективного імунітету.

До розмови долучилися священики Української Православної Церкви та Православної Церкви України, Української Греко-Католицької та Римо-Католицької Церков, пастори Української Церкви Християн Віри Євангельської.