Відеоселекторна нарада під головуванням в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун

За ініціативи Міністерства охорони здоров’я 21 жовтня 2016 року пройшла відеоселекторна нарада стосовно питання підготовки закладів системи охорони здоров’я до діагностики та надання медичної допомоги населенню на грип та ГРВІ, проблемні питання та шляхи їх вирішення, за участю Івана Грицюка – заступника начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації, Миколи Берника  – головного спеціаліста з терапії управління охорони здоров’я облдержадміністрації та Галини Морочковської – головного позаштатного спеціаліста з інфекційних хвороб управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

Мета проведення селекторної наради – вироблення спільної стратегії для запобігання поширення захворюваності на грип та ГРВІ та забезпечення лікувально-профілактичних закладів вакциною.

В передепідемічний період рекомендується проводити щеплення проти грипу. Також потрібно застосовувати засоби неспецифічної профілактики, постійно проводити загальновідомий комплекс загартовуючих процедур, самомасаж, ранкову гімнастику.