Відкриття хірургічного відділення Луцької центральної районної лікарні

9 жовтня у Луцькій центральній районній лікарні відбулося урочисте відкриття хірургічного відділення. Участь у заході взяли голова Волинської обласної державної адміністрації В. Гунчик, начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації І. Ващенюк, голова Луцької районної ради О. Гвоздецький та керівництво Луцької центральної районної лікарні.

Ремонтні роботи у Луцькій центральній районній лікарні розпочаті в 2008 році. За цей період заклад співпрацював з різними будівельними організаціями. Загальна вартість ремонтних робіт за 9 місяців 2015 року становила 1 822,6 тис. грн. Було проведено капітальні та поточні ремонти об’єктів лікарні: інфекційного відділення, пологового відділення, приймальне пологового відділення, операційного блоку, терапевтичного відділення, денного стаціонару, стерилізаційної, кабінетів функціональної діагностики, ямковий ремонт території.

У 2013 році було розпочато ремонт хірургічного відділення. Ремонтні роботи здійснювала організація ПП «Луцьк-Євро-Буд». Загальна вартість робіт 1 428,9 тис. грн. Хірургічне відділення обладнано сучасною апаратурою для проведення оперативних, планових та урогентних лікувальних процедур. Завідувач хірургічним відділенням Луцької ЦРЛ В. Лазько розповів, що дане відділення охоплює такі напрямки надання медичної допомоги, як хірургічний профіль 30 ліжок, отоларингологічний профіль 10 ліжок, травматологічний 10 ліжок та гінекологічний профіль 10 ліжок. Як розповів головний лікар Сергій Коновал, в Луцькій районній лікарні проводять 1500 операцій щороку. Він запевняє, що місцеве хірургічне відділення може надати висококваліфіковану медичну допомогу. А тепер це стало робити ще й значно комфортніше, чим дуже втішені працівники лікарні.

Також підрядником ПП «Луцьк-Євро-Буд» було здійснено ремонт рентгенологічного кабінету. На поточний ремонт витрачено 200 тис. грн. За рахунок коштів Луцької районної ради проведена тендерна процедура на закупівлю рентген діагностичного комплексу вартістю 2 5000 000 грн. В цілому рентгенологічний кабінет оснащений флюорографічним апаратом з цифровою обробкою знімків та рентген-діагностичним комплексом, за допомогою якого проводиться діагностика різноманітних органів та систем для підтвердження діагнозів. На даний час у Луцькій центральній районній лікарні триває ремонт неврологічного відділення.

«Є три складові успішної медицини: кадри, новітні технології та комфортні умови для лікування пацієнтів. На сьогодні, я думаю, ми досягли поєднання всіх цих складових. У нас тут достатньо гарні умови для лікування», – зазначив головний лікар Луцької районної центральної лікарні Сергій Коновал. Також він подякував голові обласної адміністрації, начальнику управління охорони здоров’я облдержадміністрації та депутатам Луцької районної ради за прихильність до медицини Луцького району.