Використання новітніх технологій в хірургічному лікувані гриж живота

09.07.2015 року в Волинській обласній клінічній лікарні на базі відділення інвазивних методів діагностики та лікування (Лапароскопічна хірургія) за сприянням головного хірурга області Бабіна І.О. відбулась регіональна хірургічна конференція на тему: «Використання новітніх технологій в хірургічному лікувані гриж живота», яку провів доктор медичних наук, професор, завідуючий кафедрою хірургії та проктології НМАПО ім. П.Л. Шупика Фелештинський Я.П.

На конференції були присутні хірурги Волинської та Рівненської областей. Вперше було проведено майстер-клас з відеотрансляцією з операційного залу в конференцзал операції з приводу післяопераційної рецидивної вентральної грижі, яку провів проф. Фелештинський Я.П. Оперативне втручання могли в режимі оnline спостерігати всі присутні. Після проведеного оперативного втручання професором Фелештинським Я.П. була прочитана хірургам лекція на тему: «Використання новітніх технологій в хірургічному лікуванні післяопераційних вентральних гриж черевної порожнини».

Проведення подібних конференцій сприяє налагодженню тісніших контактів з медиками сусідніх регіонів і дозволяє усім бажаючим підвищити свій фаховий та освітній рівень.