Виробнича нарада щодо реалізації в області Урядової програми «Доступні ліки»

12 квітня за участю головних лікарів ЦПМСД області відбулася виробнича нарада щодо реалізації в області програми «Доступні ліки». На нараді доповідали головні лікарі ЦПМСД про хід виконання Урядової програми, а саме про освоєння коштів, підписання договорів, оновлення рецептурних бланків, проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед медичного персоналу та населення.

Представники фармацевтичних фірм ДВТП «Волиньфармпостач» та Волиньфарм усім присутнім повідомили, що провізорами ведеться постійний аудит лікарських засобів. Також наголосили, що необхідною складовою роботи фармацевтичного ринку є запровадження та суворе дотримання рецептурного відпуску ліків. Забезпечення доступності населення області до високоефективних, безпечних та якісних ліків можливе лише спільними зусиллями медичних працівників, фармацевтичних фірм та населення.

На даний час здійснюється активна робота щодо підписання договорів та їх реєстрація. Дані будуть оперативно поновлятись на сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації по мірі підписання договорів і визначення відповідно аптечних закладів.