Виробнича нарада терапевтів області

Сьогодні в залі колегії управління охорони здоров’я відбулася виробнича нарада щодо аналізу роботи терапевтичної служби області за 2015 рік та визначення основних завдань, напрямків роботи на 2016 рік.

З вступним словом до присутніх звернувся заступник начальника управління – начальник відділу відділу організації надання медичної допомоги, реформування, бухгалтерського обліку та звітності управління охорони здоров’я облдержадміністрації Іван Грицюк.

Головний спеціаліст з терапії управління охорони здоров’я облдержадміністрації Микола Берник ознайомив присутніх із підсумками діяльності терапевтичної служби за 2015 рік. Акцентував свою увагу на основних завданнях терапевтичної служби на 2016 рік, локальних протоколах медичної допомоги з маршрутом пацієнта та впровадження в практику лікаря науково та економічно обґрунтованих стандартів діагностики, профілактики та лікування більшості відомих захворювань.

Також на нараді обговорювалися питання щодо оптимізації ліжкового фонду, аналізу показників та профілактики у населення факторів ризику виникнення серцево-судинних захворювань, проблеми в забезпеченні планової госпіталізації пацієнтів.

Учасники підсумкової наради активно обговорювали проблемні питання.