Війна очима медичних сестер

Screenshot 2Війна на сході стала страшною сторінкою в історії нашої України.

Медичну допомогу військовим у зоні бойових дій надають і лікарі та медсестри медичних закладів Волині. Зокрема нещодавно, після проведеного року в зоні АТО, повернулися додому медичні сестри комунального закладу «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги» міста Луцька Драголюк Галина та Сукач Мирослава.

Screenshot 2З квітня 2014р. по квітень 2015 року медичні сестри проходили військову службу в Збройних Силах України у військовій частині №А2331 окремої механізованої бригади в операційно-перев’язочному відділенні медичної роти. Попередньо вони пройшли навчання військовим навикам на Рівненському полігоні і вже 10 травня 2014 року були відправлені в зону АТО в с.Дачне Дніпропетровської області (за 40 км від Волновахи).

Screenshot 2 Сумлінно, самовіддано медсестри надавали кваліфіковану медичну допомогу важкопораненим в польових умовах. Брали участь у бойових зіткненнях із сепаратистами під Волновахою. Після розформування 51 механізованої бригади вони були переведені в реанімаційно-анестезіологічне відділення медичними сестрами роти військової частини №В3839 14 окремої механізованої бригади.

Screenshot 2Щодня медсестри ризикували власним життям аби врятувати мужніх та відважних патріотів нашої країни і разом із солдатами серед куль, крові і болю відстоювали незалежність нашої держави. Для волинян медичні сестри, які рік провели в зоні АТО, стали справжніми героями. Велика їм подяка за мужність, силу духу і професіоналізм!