Волинські лікарі особистим прикладом пропагують здоровий спосіб життя та любов до спорту

[singlepic id=300 w=280 h=100 mode=web20 float=right]19 листопада відбувся матч, присвячений відкриттю осередку ГО”ВО”УФАМ” в м.Луцьк між командами збірна Волині – збірна України. Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь волинян.  Хочеться зазначити, що це єдиний осередок з 10-ти, який переміг збірну України.

Свято вікриття почалось з вступних слів – голови Волинського осередку –  Замлинського Володимира Олеговича, головного лікаря  Обласного центру здоров’я – Новосада Сергія Анатолійовича, голови ГО”ВО”УФАМ” – Балицького Олександра Петровича.

Велика подяка була висловлена за допомогу в організації відкриття осередку на Волині управлінню охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації, зокрема начальнику управління – Ващенюку Ігорю Степановичу.

Також спонсорську допомогу надали медична лабораторія “Ескулаб”, компанія ” Укрмедстар “.

Склад команди “Волинь”:

 1. Замлинський Володимир Олегович(голова осередку, лікар – уролог)
 2. Брус Роман Богданович (лікар ортопед-травматолог, Нововолинська міська лікарня)
 3. Абрамчук Микола Вікторович (ортопед-травматолог, Територіальне медичне об.єднання Любомильського та Шацького району).
 4. Тиндик Андрій Богданович (лікар-хірург, Луцька ЦРЛ)
 5. Монашко Віталій Федорович (лікар-лор, Луцька ЦРЛ)
 6. Бицький Богдан Казимирович (лікар ортопед-травматолог, Луцька ЦРЛ)
 7. Микитюк Віталій Валерійович ( Луцька ЦРЛ)
 8. Остапчук Віталій Васильович (лікар-гінеколог, Торчинська районна лікарня).
 9. Дяк Микола Миколайович (лікар-хірург, ВООД)
 10. Бондар Михайло Сергійович (лікар-гінеколог, ВОКПБ)
 11. Луць Леонід Леонідович(лікар-хірург, Територіальне медичне об.єднання Любомильського та Шацького району).

Вітаємо наших лікарів-футболістів з перемогою!

Будемо сподіватись, що подібні позитивні приклади спонукатимуть медичну спільноту Волині об’єднуватись не тільки по професійних, а й по спортивних інтересах, що сприятиме підвищенню рівня здоров’я самих медичних працівників, а також завдяки особистому прикладу сприятиме пропаганді активного способу життя серед населення. 

Довідково:
Національна футбольна збірна України серед лікарів була створена у лютому 2013 року. 

У квітні 2013 року  команда прийняла участь у міжнародному турнірі на кубок імені Ромуальдаса Лаурінавічюса, що проходив у м. Вільнюс (Литва).

У липні 2013 року збірна лікарів України, вперше в історії, прийняла участь у Чемпіонаті світу з футболу серед лікарів у м. Будапешт (Угорщина), де зайняла почесне 6 місце серед 16 команд.

3 8 по 10 листопада 2013 року у Києві пройшов міжнародний футбольний товариський турнір серед лікарів «Кубок Співдружності лікарів – 2013». Серед учасників турніру збірні команди лікарів Республіки Білорусь, Литовської Республіки, Російської Федерації та України. Організаторами змагань виступили ГО «ВО «Українська футбольна асоціація медиків» спільно з Федерацією футболу України та Міністерством охорони здоров’я України.

9 березня 2014 року, в день, коли вся Україна святкувала 200-річчя від дня народження Кобзаря, у Києві на затишному стадіоні «Локомотив» відбувся футбольний матч Єдності українців. Представники лікарської професії з’їхались з усіх куточків нашої країни, щоб об’єднатись на зеленому газоні і закликати українців до єдності і висловити підтримку кримчанам.

У квітні 2014 року наша збірна вдруге поспіль стала переможцем міжнародного турніру “Кубку співдружності лікарів – 2014″, що пройшов на полях Республіки Білорусь.

У липні 2014 року Національна збірна України з футболу серед лікарів прийняла участь у XX Чемпіонаті світу з футболу серед лікарів, що відбувся у місті Натал, Бразилія, де зайняла 6 місце серед 16 команд, закріпивши за собою місце серед еліти світового лікарського футболу.

 Вперше в Україні, 11-12 жовтня 2014 року у місті-курорті Хмільник відбувся I Чемпіонат України з мініфутболу серед лікарів. Змагання організовані ВО “Українська футбольна асоціація медиків”, вінницьким осередком ГО “ВО УФАМ” та під патронатом  заступника в.о. міністра охорони здоров’я України Наталії Лісневської.Турнір зібрав найкращих представників лікарської спеціальності з Вінницької, Івано-Франківської, Рівненської, Херсонської, Хмельницької областей та міста Київ та відбувся під гаслом “За мир в Україні”.

З 28 лютого до 01 березня 2015 року, за підтримки Міністерства охорони здоров’я України та Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації, пройшов Всеукраїнський лікарський турнір з міні-футболу «Кубок Карпат». У турнірі взяли участь команди лікарів Вінниці, Києва, Рівного, Хмельницька, Івано-Франківського національного медичного університету та збірні команди області та м. Івано-Франківська.

З 27 червня по 4 липня 2015 року збірна України прийняла участь у черговому Чемпіонаті світу серед лікарів, що проходив у м. Лонг Біч, Каліфорнія, США. Основна команда (гравці від 25 до 45 років) посіла 4 місце, команда Мастерс (гравці старші 45 років) стала Чемпіоном світу (Vogel Cup), здобувши перемогу у фіналі над збірною складеною з лікарів Росії і Угорщини з рахунком 4:3.

21-22 листопада 2015 року у Рівному пройшов III Чемпіонат України з футзалу серед медиків. За звання кращих у країні лікарів-футболістів змагалися 8 команд. Це збірні Києва, Житомира, Львова, Вінниці, Івано-Франківська, Хмельницького, Херсона та Рівного.

16-17 травня 2015 року на спорткомлексі ім. Богдана Маркевича у м. Винники (Львівська область) відбувся IV чемпіонат України з футболу серед лікарів. Цього разу у чемпіонаті взяли участь понад 100 лікарів з усієї України. Це команди Києва, Рівного, Хмельницького, Івано-Франківська, Вінниці, Житомира, Харкова та Львова. 

Українська футбольна асоціації медиків є дійсним членом Всесвітньої Медичної Футбольної Федерації.

За час існування ВО УФАМ було відкрито осередки асоціації у АР Крим, київській, хмельницькій, івано-франківській, вінницькій та рівненській областях, де проведені товариські зутрічі з місцевими командами лікарів. Плануюється відкриття осередків ВО УФАМ у всіх областях.

Футбольна збірна українських лікарів провела низку соціальних акцій, приймала участь в багатьох турнірах і чемпіонатах, зокрема двічі у Меморіалі Володимира  Баженкова (футзал, м.Київ), Кубок МП з футзалу (м.Бориспіль), Чемпіонат Києво-Святошинського району з футболу (сезон 2013/2014), мініфутбольний турнір “Розпочни Нове Життя” (м.Київ), футзальний турнір “Меморіал Олега Міненкова” (м.Київ), АДФ футзал (2014/2015, м.Київ). Провела серію товариських зустрічей: зі збірною федерації футболу України, збірною командою зірок естради і кіно України ФК «Маестро», збірною студенської футбольної ліги України, збірною мерів міст і селищ України, збірною журналістів України та іншими командами.

За свою доволі нетривалу історію, збірна українських лікарів взяла участь у двох десятках турнірів, як на внутрішній, так і на міжнародній арені, провела понад 100 матчів, отримавши велику кількість відзнак і нагород.

З кожним днем армія наших прихильників і друзів зростає, про нашу популярність свідчать чисельні публікації у ЗМІ і висока відвідуваність наших сторінок у соціальних мережах на нашого сайту, ми маємо понад 25 тисяч відвідувань на місяць з понад 20 країн світу, що є найкращим показником з усіх футбольних асоціацій світу.

Метою ГО «Всеукраїнське об’єднання «Українська футбольна асоціація медиків» є сприяння спорту в удосконаленні і підтримці національних і міжнародних зв’язків серед медичних працівників, реалізація соціальних проектів та покращення обміну медичним досвідом з іншими вітчизняними та іноземними медичними організаціями та асоціаціями.