Волинянка подякувала лікарю за небайдужість

Днями на адресу голови обласної державної адміністрації надійшов лист-подяка за роботу заступника начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Валерія Руцького.

Як зазначає авторка листа, Ольга Харчук, котра мешкає у місті Луцьку, до посадовця їй довелося звернутися, коли зіштовхнулася з великою проблемою. Її син потребував дороговартісної операції на серці. Зробити ж серйозне хірургічне втручання погодилися лікарі з Києва. Однак, його вартість шокувала жінку – 60 тисяч гривень.

Таких коштів лучанка не мала. Відтак, почала шукати допомоги серед людей, а згодом звернулася до управління охорони здоров’я облдержадміністрації та познайомилась з Валерієм Костянтиновичем. Чоловік не просто перейнявся проблемою жінки, але й зміг допомогти. Позаяк операцію синові лучанки провели безкоштовно 28 квітня поточного року.

– Раділа вся наша родина. Не вірилось, що ще є у світі люди, котрі не байдужі до чужого горя та можуть допомогти просто за «дякую», – зазначає у листі Ольга Миколаївна.