Впровадження Національної стратегії тестування на ВІЛ в області

 23-24 жовтня  2019 року  у конференцзалі КП «Волинський обласний центр громадського здоров’я» проведено тренінги з профілактики ВІЛ/СНІДу  серед лікарів загальної практики сімейної медицини, лікарів вторинної медичної допомоги, лікарів-інфекціоністів кабінетів «Довіра» на тему: «Впровадження Національної стратегії тестування на ВІЛ в області на 2019-2030 роки».

Метою семінару було надати інформацію щодо розповсюдження ВІЛ-інфекції/СНІДу в Україні та області, сформувати в учасників необхідні навички для більш ефективного залучення населення до обстеження на наявність антитіл до ВІЛ, особливо за допомогою швидких тестів, постановки на облік та проведення медичного нагляду.

Основним завданням проведеного семінару було надати сучасну інформацію з основних питань, пов’язаних з розповсюдженням ВІЛ-інфекції/СНІДу, інформувати про діючі нормативні документи в діяльності закладів охорони здоров’я з питань ВІЛ-інфекції/СНІДу та покращити навички консультування та тестування на ВІЛ-інфекцію населення з ініціативи пацієнта та медичного працівника.  

 Тренінги були насиченими вправами і завданнями для формування навичок консультування з питань ВІЛ, декілька годин виділено на опанування навичками тестування.  

Під час занять учасники брали активну участь в обговоренні питань,   висловлювали власні думки.По закінченню семінарів-тренінгів усім учасникам  було вручено сертифікати.