Всесвітній день медичних сестер

До Всесвітнього дня медичної сестри, який відзначається 12 травня, в обласному центрі Волині влаштували концерт, аби відзначити найкращих представників цієї професії.
Урочистості з нагоди свята відбулися 10 травня у Волинському академічному обласному театрі ляльок. За ініціативи Міністерства охорони здоров’я та Асоціації медичних сестер України впродовж 21 року 12 травня відзначають медичних сестер всієї України. Щодня медичні сестри демонструють свою фахову майстерність, гуманізм та відданість професії.

Під час урочистостей   нагородили кращих медсестер Волині.  Серед тих, хто   отримали подяки та цінні подарунки, Мар’яна Лис. Вона – краща медсестра Волині 2017 року. Отримали  нагороди і досвідчені працівники, і молоді медики.  

Приєднуємось і ми до привітань з нагоди свята.  

Це свято зігріте вдячністю мільйонів людських сердець, яким старання Ваших лагідних рук, неспокій безкорисливих сердець, Ваше високе сумління і професіоналізм повернули радість життя. Ваша відданість справі, досвід і знання завжди поєднуються зі щирим співчуттям до людей, милосердям та високою відповідальністю.

 Бажаємо вам нових творчих здобутків та успіхів у всіх добрих справах, міцного здоров’я, гарного настрою, безмежного особистого щастя, миру і благополуччя!

  Зі святом Вас, дорогі медичні сестри!