Як букмекери допомагають країні в боротьбі з пандемією

Участь в благодійності для компанії — найважливіший показник соціальної відповідальності та етичних цінностей бізнесу. Букмекерські контори, серед них і БK Winline, ведуть широку благодійну діяльність та сьогодні насамперед допомагають Україні в боротьбі з COVID-19. Частина грошей від прибутку використовується на покращення обслуговування пацієнтів та фінансову підтримку персоналу лікарень. БК фінансувала купівлю необхідного медичного обладнання: засоби індивідуального захисту, комплекти і апарати для респіраторної підтримки при коронавірусі, прилади для безперервного контролю стану пацієнтів, реанімаційне обладнання та рентгенівські апарати.

Букмекерські контори допомагають Україні у боротьбі з ковід

Подробиці

Основна мета компанії — надати конкретну, практичну допомогу тим, хто найбільш вразливий і хто не може самостійно забезпечити себе повною мірою в умовах кризи. В рамках благодійної діяльності також надається допомога ветеранам спорту, всім спортсменам, тренерам, суддям, а також ветеранам Великої Вітчизняної війни, пенсіонерам та багатодітним сім'ям на час обмежень, пов'язаних з профілактикою поширення коронавірусної інфекції.

БK Winline разом із колегами 1хСтавка, Ліга Ставок, bwin, MostBet, Паріматч і Pin-up є членами Асоціації букмекерських контор. Компанії надають матеріальну підтримку дитячим будинкам і реабілітаційним центрам для дітей-інвалідів, храмам, виконавчим комітетам.

Представники легального букмекерського ринку традиційно виділяють кошти на соціальні ініціативи у сфері спорту. Грошові ресурси спрямовуються на фінансування заходів з розвитку професійного та дитячо-юнацького спорту. Зараз, попри на кризу та практично повну відсутність спортивних подій, провідні компанії галузі надають підтримку медичній системі країни.