З нагоди свята

З нагоди головних державних свят нашої країни – Дня Незалежності України та Дня Державного прапора у Волинській обласній дитячій клінічній лікарні для дітей, які перебувають на стаціонарному лікування, проведені перші патріотичні заходи.

Адміністрація та педагогічні працівники для маленьких пацієнтів влаштували свято. Під час дійства діти дізнавалися про історію створення наших державних символів. Знайомили дітей з іменами великих українців, котрі прославляли Україну.

На святі відбулася зустріч з старшим тренером відділення спортивної акробатики обласної дитячо-юнацької спортивної школи, Заслуженим тренером України, суддею національної категорії, тренером вищої категорії Кришпінович Оленою, майстром спорту України, суддею національної категорії Пащук Веронікою та їх вихованцями. Глядачі затамували подих, коли дивилися видовищні виступи юних талановитих спортсменів. Граціозність рухів, їх краса і плавність, прекрасна музика надовго залишать хороші враження.

Також проведено флешмоб, приурочений до Дня Незалежності України.

Учасниками флешмобу були: зразковий аматорський танцювальний ансамбль “Волиняночка” (керівник Олена Козачук), діти та їх батьки, що перебувають на стаціонарному лікуванні,медичні працівники закладу.