Запит на надання висловлення зацікавленості (Консультаційні послуги – індивідуальний консультант)

Запит на надання висловлення зацікавленості
(Консультаційні послуги – індивідуальний консультант)

Україна
Позика № 8475-UA
Назва позики: «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей»
Впроваджувальна установа: Управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації

Назва завдання: Консультант з інформаційних технологій «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей у Волинській області»
Номер завдання: 6.4.8

Уряд України отримав від Міжнародного Банку Реконструкції та Розвитку Позику «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» № 8475-UA (далі – Позика) і має намір витратити частину цієї позики для оплати консультаційних послуг Консультанта з інформаційних технологій субпроекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей у Волинській області».

Консультаційні послуги включають надання послуг з забезпечення впровадження комп’ютерного та програмного забезпечення відповідного субпроекту відповідно до правил та процедур Світового Банку.

Детальний перелік послуг наведено в Технічному завданні, що додається.

Впроваджувальна установа запрошує правомочних індивідуальних консультантів (Консультантів) висловити свою зацікавленість щодо надання вищезазначених Послуг. Зацікавлені консультанти мають надати інформацію, яка демонструє, що вони мають необхідну кваліфікацію та відповідний досвід для виконання цих Послуг.

Критерії для включення до «короткого списку» наступні:

 • Обов’язкові вимоги:
  • вища освіта (чи еквівалентна) в галузі інформаційних технологій;
  • не менш ніж за 5-й річний досвіду в розробці, розгортання децентралізованих ІТ-систем на базі локальних мережевих та Web-рішень;
  • не менш, ніж 3-х річний досвід роботи на посаді виконавчого керівника (начальника групи) в галузі інформаційних технологій;
  • Знання українських законодавчих та нормативних актів у інформаційних технологій, зокрема в сфері КСЗІ;
  • Вільне володіння українською, робочий рівень володіння англійською мовою;
  • Навички роботи з офісними додатками (MS Office: Word, Excel, PowerPoint, MS Project);
 • Бажано:
  • наявність досвіду у розробці та впроваджені розгалужених медичних інформаційних систем в закладах охорони здоров’я України;
  • наявність досвіду роботи в проектах, що фінансуються міжнародними організаціями.

Зацікавленим консультантам необхідно звернути увагу на п. 1.9 Керівництва з відбору та залучення консультантів за позиками МБРР, кредитами та грантами МАР позичальниками Світового банку», затвердженого в січні 2011 року, (переглянутого у липні 2014 р.) («Керівництво із закупівлі послуг консультантів»), в якому визначається політика Світового Банку щодо конфлікту інтересів. Консультант зобов’язується дотримуватися політики Банку щодо корупційної практики і шахрайства.

Відбір кандидатів здійснюється відповідно до процедури відбору індивідуальних консультантів, що викладена в Керівництві із закупівлі послуг консультантів.

Додаткова інформація може бути отримана за адресою, зазначеною нижче з 10:00 до 17:00.

Висловлення зацікавленості у вигляді резюме просимо направляти електронною поштою або подати особисто до 28 березня 2016 року включно за наступною адресою:

Назва: Управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації.
Адреса: м. Луцьк, вул. Степана Бандери, 5
До уваги: Нестеренко Ігор Вікторович – консультант з закупівель
Тел.: 0979509407
Ел.пошта: volyn.wbproject@gmail.com

ТЗ Консультант з ІТ