Запит на надання висловлення зацікавленості (Консультаційні послуги – індивідуальний консультант)

Запит на надання висловлення зацікавленості
(Консультаційні послуги – індивідуальний консультант)

Україна
Позика № 8475-UA
Назва позики: «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей»
Впроваджувальна установа: Управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації

Назва завдання: Консультант з комунікаційних технологій субпроекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей у Волинській області»
Номер завдання: 6.4.4

Уряд України отримав від Міжнародного Банку Реконструкції та Розвитку Позику «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» № 8475-UA (далі – Позика) і має намір витратити частину цієї позики для оплати консультаційних послуг Консультанта з комунікаційних технологій субпроекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей у Волинській області».

Консультаційні послуги включають надання Замовнику консультаційних послуг з забезпечення впровадження комунікаційного та навчального компонентів відповідного субпроекту за Проектом.

Детальний перелік послуг наведено в Технічному завданні, що додається.

Впроваджувальна установа запрошує правомочних індивідуальних консультантів (Консультантів) висловити свою зацікавленість щодо надання вищезазначених Послуг. Зацікавлені консультанти мають надати інформацію, яка демонструє, що вони мають необхідну кваліфікацію та відповідний досвід для виконання цих Послуг.

Критерії для включення до «короткого списку» наступні:

Обов’язкові вимоги:

  • вища освіта ступеня магістра або спеціаліста (у сфері зв’язків з громадськістю / суспільних / політичних наук, журналістського чи іншого відповідного завданню фаху);
  • досвід роботи на керівних посадах у рекламній сфері, мас-медіа, соціологічних або комерційних організаціях у плануванні опитувань, медіа-плануванні, виробництві (продакшн) та розміщенні (плейсмент);
  • вільне володіння письмовою та усною українською та російською мовами;
  • професійний користувач пакету MS Office та пакетів графічного редагування;

Бажано:

  • робоче володіння англійською мовою;
  • відповідний завданню досвід роботи в проектах міжнародних фінансових організацій.

Зацікавленим консультантам необхідно звернути увагу на п. 1.9 Керівництва з відбору та залучення консультантів за позиками МБРР, кредитами та грантами МАР позичальниками Світового банку», затвердженого в січні 2011 року, (переглянутого у липні 2014 р.) («Керівництво із закупівлі послуг консультантів»), в якому визначається політика Світового Банку щодо конфлікту інтересів. Консультант зобов’язується дотримуватися політики Банку щодо корупційної практики і шахрайства.

Відбір кандидатів здійснюється відповідно до процедури відбору індивідуальних консультантів, що викладена в Керівництві із закупівлі послуг консультантів.

Додаткова інформація може бути отримана за адресою, зазначеною нижче з 10:00 до 17:00.

Висловлення зацікавленості у вигляді резюме просимо направляти електронною поштою або подати особисто до 28 березня 2016 року включно за наступною адресою:

Назва: Управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації.
Адреса: м. Луцьк, вул. Степана Бандери, 5
До уваги: Нестеренко Ігор Вікторович – консультант з закупівель
Тел.: 0979509407
Ел.пошта: volyn.wbproject@gmail.com

ТЗ PR консультант з комунікаційних технологій