Запит на надання висловлення зацікавленості Консультаційні послуги – індивідуальний консультант за посадою “Консультант з закупівель №2”

Україна
Позика № 8475-UA
Назва позики: «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей»
Впроваджувальна установа: Управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації
Назва завдання: “Консультант з закупівель №2”
Номер завдання: 6.4.3.2

Уряд України отримав від Міжнародного Банку Реконструкції та Розвитку Позику «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» № 8475-UA (далі – Позика) і має намір витратити частину цієї позики для оплати консультаційних послуг “Консультант з закупівель №2” Субпроекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей у Волинській області».

Консультант повинен надавати послуги з проведення закупівель в рамках Субпроекту відповідно до правил та процедур Світового Банку.

Детальний перелік послуг наведено в Технічному завданні, що додається.

Управління охорони здоров’я Волинської ОДА запрошує правомочних індивідуальних консультантів (Консультантів) висловити свою зацікавленість щодо надання вищезазначених Послуг. Зацікавлені консультанти мають надати інформацію, яка демонструє, що вони мають необхідну кваліфікацію та відповідний досвід для виконання цих Послуг.

Кваліфікація консультанта повинна відповідати наступним мінімальним вимогам:

Обов’язкові вимоги:

  • а) вища освіта (ступеня магістра або спеціаліста) економічного, технічного фінансового, юридичного чи іншого відповідного фаху;
  • б) наявність 3-х і більше років попереднього досвіду проведення закупівель;
  • в) робочий рівень володіння українською та англійською мовами;
  • г) навички роботи з комп’ютером (Microsoft Windows, Word, Excel, MS Project).

Бажані:

  • а) попередній досвід проведення закупівель для проектів, фінансованих міжнародними організаціями, в тому числі Світовим банком;
  • б) знання правил та процедур проведення закупівель Світового банку;
  • в) досвід проведення закупівель медичного обладнання.

Зацікавленим консультантам необхідно звернути увагу на п. 1.9 Керівництва з відбору та залучення консультантів за позиками МБРР, кредитами та грантами МАР позичальниками Світового банку», затвердженого в січні 2011 року, (переглянутого у липні 2014 р.) («Керівництво із закупівлі послуг консультантів»), в якому визначається політика Світового Банку щодо конфлікту інтересів. Консультант зобов’язується дотримуватися політики Банку щодо корупційної практики і шахрайства.

Відбір кандидатів здійснюється відповідно до процедури відбору індивідуальних консультантів, що викладена в Керівництві із закупівлі послуг консультантів.

Додаткова інформація може бути отримана за адресою, зазначеною нижче з 9:00 до 17:00.

Висловлення зацікавленості у вигляді резюме просимо направляти електронною поштою або подати особисто до 16 жовтня 2017 року включно за наступною адресою:

Назва: Управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації.
Адреса: м. Луцьк, вул. Степана Бандери, 5, 2-й поверх, Канцелярія
До уваги: Нестеренко Ігоря – Консультанта з закупівель
Тел.: (0332) 777-207
Ел.пошта: [email protected]