Запрошення до участі у торгах

Україна
Проект “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей”
Субпроект “ Вдосконалення медичної допомоги хворим із хворобами системи кровообігу у Волинській області”
Позика №: 8475- UA від 19.03.2015
Назва договору: “Реконструкція та капітальний ремонт приміщень під амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, 31 об’єкт (1 фаза)”
Ідентифікаційний номер: NCB-W-6.1.1

  1. Уряд України отримав від Світового банку позику на фінансування Проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» і має намір витратити частину цієї позики для платежів за договорами на реконструкцію  та капітальний ремонт приміщень медичних закладів первинного рівня Волинської області (5 лотів)
  2. Управління капітального будівництва Волинської ОДА запрошує до подачі запечатаних пропозицій конкурсних торгів від правомочних учасників торгів на виконання робіт по наступним договорам, фінансування яких планується з коштів позики:

Лот 1NCB-W-6.1.1/1 “Реконструкція та капітальний ремонт приміщень медичних закладів первинного рівня м. Нововолинськ, м. Володимир-Волинський,  та Володимир-Волинського району Волинської області “

Лот 2 – NCB-W-6.1.1/2 “Реконструкція та капітальний ремонт приміщень медичних закладів первинного рівня Горхівського, Іваничівського та Локачинського районів Волинської області”

Лот 3 – NCB-W-6.1.1/3 “Реконструкція та капітальний ремонт приміщень медичних закладів первинного рівня Камінь-Каширського, Любешівського та Ратнівського районів Волинської області “

Лот 4 – NCB-W-6.1.1/4 “Реконструкція та капітальний ремонт приміщень медичних закладів первинного рівня Ковельського, Любомльського та Турійського районів Волинської області “

Лот 5 – NCB-W-6.1.1/5 “Реконструкція та капітальний ремонт приміщень медичних закладів первинного рівня м.Луцьк, Луцького, Маневицького та Рожищенського районів Волинської області “

Учасники торгів можуть подавати тендерні пропозиції на один або кілька лотів, як це конкретизується у тендерній документації.

  1. Конкурсні торги будуть проводитися за процедурами національних конкурсних торгів відповідно до Керівництва Світового банку: Керівництво по закупівлях товарів, робіт і неконсультаційних послуг позичальниками Світового банку за позиками МБРР та кредитами і грантами МАР опублікованому у січні 2011 року (переглянуте у липні 2014 р.) (“Керівництво по закупівлях”), і відкриті для всіх правомочних учасників торгів відповідно до того, як це визначено в “Керівництві по закупівлях”. Крім того, прохання звернути увагу на параграфи 1.6 та 1.7, де викладено політику Світового банку щодо конфлікту інтересів.
  2. Зацікавлені правомочні учасники торгів можуть отримати подальшу інформацію та ознайомитись з тендерною документацією за вказаною в п.8 адресою:
  1. Зацікавлені правомочні учасники торгів можуть придбати повний комплект документації для торгів українською мовою при подачі письмової заявки за адресою, зазначеною в п.8 цього запрошення, після сплати суми, що не підлягає відшкодуванню у розмірі

5.1. за умови отримання тендерної документації  безпосередньо у Замовника або пересилання територією України: 1200,00 грн  (одна тисяча двісті гривень 00 коп).  

5.2. за умови пересилання тендерної документації за межі України: 4800,00 грн (чотири тисячі вісімсот гривень 00 коп)

Спосіб оплати – перерахунок коштів на вказаний банківський рахунок:

Отримувач: Управління капітального будівництва Волинської ОДА

р/р 35223235090325 в ДКСУ у м.Києві, МФО 820172, ЄДРПОУ 39789010.

Усі банківські збори і мита, пов’язані з банківським переказом, повинні сплачуватися Учасником торгів. Документ буде відправлений поштою за вказаною адресою або переданий уповноваженому представнику Учасника торгів в руки.

  1. Пропозиції конкурсних торгів необхідно доставити за вказаною адресою (зазначеною в п.8 цього запрошення) до 10.00 год. 17 січня 2017р. Електронні торги не дозволяються. Пропозиції конкурсних торгів, що надійшли із запізненням, будуть відхилені. Пропозиції конкурсних торгів будуть розкриті публічно в присутності призначених представників учасників торгів і всіх, хто бажає бути присутніми, за адресою, вказаною нижче.
  2. Всі пропозиції конкурсних торгів повинні супроводжуватися Банківською Гарантією пропозиції конкурсних торгів

Лот 190 000,00грн (дев’яносто тисяч гривень 00 коп.) 

Лот 2 – 100 000,00грн (сто тисяч гривень 00 коп.) 

Лот 3 – 70 000,00грн (сімдесят тисяч гривень 00 коп.) 

Лот 4 – 90 000,00грн (дев’яносто тисяч гривень 00 коп.) 

Лот 5 – 100 000,00грн (сто  тисяч гривень 00 коп.) 

Учасником може бути запропонована Гарантія еквівалентної суми у валюті країни учасника по офіційному курсу НБУ (www.bank.gov.ua) за 14 (чотирнадцять) днів до до дати відкриття пропозицій конкурсних торгів зазначеної в ІУТ 25.1.

  1. Адреса, згадана вище:

Управління капітального будівництва Волинської ОДА

До уваги: члена Комісії з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг, начальника Управління капітального будівництва  Волинської ОДА –  Павлової  Лілії  Романівни

Адреса: Україна, Волинська обл. м.Луцьк, майдан Київський, 9, Волинська обласна державна адміністраця, Управління капітального будівництва.

З дати оголошення до дати відкриття конкурсних пропозицій: 7 поверх, каб.703

В день відкриття конкурсних пропозицій: 2 поверх, приміщення Малого залу.

Телефон: +38 (0332) 77-81-30, 72-90-77

Номер факсу: +38 (0332) 72-99-15

Електронна пошта: volyn.wbproject@gmail.com, з обов’язковою копією на ukb@gukb.voladm.gov.ua,

Веб-сайт: http://voladm.gov.ua та http://wb.moz.gov.ua