Запрошення медіа-провайдерів до участі в тендерах у Волинській області

Проект: «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей»
Субпроект «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей у Волинській області»

Уряд України отримав від Міжнародного банку реконструкції та розвитку позику №8475-UA від 19.03.2015р. на цілі проекту «Поліпшення здоров’я на службі у людей». Частина коштів цієї позики має бути використана для проведення комплексу заходів, які є складовою загальної інформаційної кампанії в рамках Субпроекту.

Група управління субпроектом у Волинській області запрошує охочих підтвердити свою зацікавленість щодо участі у тендерах для логістичного забезпечення медіа-заходів (прес-конференцій, круглих столів, прес-турів).

Зацікавлені організації мають надати інформацію на підтвердження достатньої кваліфікації для виконання робіт, а саме: 

  • мати досвід у співпраці зі ЗМІ (видавництва, телебачення, радіо тощо не менш ніж 3 роки);
  • мати досвід у логістичному забезпеченні (організації) семінарів, круглих столів, прес-конференцій тощо не менш ніж 3 роки.

Бажано:

  • мати досвід участі у проектах, які фінансуються міжнародними організаціями.

Відбір здійснюватиметься відповідно до Керівництва Всесвітнього Банку: «Керівні положення: Закупівлі за позиками МБРР та кредитами МАР» (січень 2011 року, зі змінами станом на липень 2014 року). 
Зацікавлені організації можуть отримати додаткову інформацію з 9:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю за нижчезазначеною адресою та за тел. (050) 907-68-56.

Листи-зацікавлення мають бути надіслані до 03.06.2016 року на адресу: 
Управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації, м. Луцьк, вул. Степана Бандери, 5, консультанту із закупівель Нестеренку І.В. або на ел.пошту: volyn.wbproject@gmail.com