Запрошення організацій, які мають досвід розробки веб-сайтів та інформаційних порталів, до участі в тендерах у Волинській області

Проект: «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей»

Субпроект «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей у Волинській області»

Уряд України отримав від Міжнародного банку реконструкції та розвитку позику №8475-UA від 19.03.2015р. на цілі проекту «Поліпшення здоров’я на службі у людей». Частина коштів цієї позики має бути використана для виготовлення інформаційних матеріалів, які є складовою частиною загальної інформаційної кампанії в рамках Субпроекту.

Група управління субпроектом у Волинській області запрошує охочих підтвердити свою зацікавленість щодо участі у тендерах для розробки web сайту.

Зацікавлені організації мають надати інформацію на підтвердження достатньої кваліфікації для виконання робіт, а саме:

  • Досвід роботи на ринку розробки веб-сайтів та інформаційних порталів не менше 5 років
  • Кількість розроблених та впроваджених веб-сайтів та інформаційних порталів не менше 5 проектів (надати перелік розроблених веб-сайтів та інформаційних порталів із зазначеннях інтернет-посилань/веб-адрес на них)

Відбір здійснюватиметься відповідно до Керівництва Всесвітнього Банку: «Керівні положення: Закупівлі за позиками МБРР та кредитами МАР» (січень 2011 року, зі змінами станом на липень 2014 року).

Зацікавлені організації можуть отримати додаткову інформацію з 9:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю за тел.. (0332) 777-207.

Листи-зацікавлення мають бути надіслані до 01.11.2016 року на ел. пошту Субпроекту  volyn.wbproject@gmail.com. до уваги консультанта з закупівель Нестеренко Ігоря.