Запрошення організацій, які надають послуги поліграфічного характеру, до участі в тендерах у Волинській області

Проект: «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей»
Субпроект «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей у Волинській області»

Уряд України отримав від Міжнародного банку реконструкції та розвитку позику №8475-UA від 19.03.2015р. на цілі проекту «Поліпшення здоров’я на службі у людей». Частина коштів цієї позики має бути використана для виготовлення інформаційних матеріалів, які є складовою частиною загальної інформаційної кампанії в рамках Субпроекту.

Група управління субпроектом у Волинській області запрошує охочих підтвердити свою зацікавленість щодо участі у тендерах для виготовлення інформаційних матеріалів. 
Зацікавлені організації мають надати інформацію на підтвердження достатньої кваліфікації для виконання робіт, а саме: 

  • досвід діяльності у сфері поліграфії, дизайну друкованої продукції протягом останніх трьох років (надати портфоліо та перелік клієнтів разом із контактною інформацією);
  • наявність відповідних технічних ресурсів для забезпечення виконання завдань субпроекту (приміщення, технічне обладнання, тощо).

Бажано:

  • мати досвід участі у проектах, які фінансуються міжнародними організаціями.

Відбір здійснюватиметься відповідно до Керівництва Всесвітнього Банку: «Керівні положення: Закупівлі за позиками МБРР та кредитами МАР» (січень 2011 року, зі змінами станом на липень 2014 року).

Зацікавлені організації можуть отримати додаткову інформацію з 9:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю за нижчезазначеною адресою та за тел. (050) 907-68-56.

Листи-зацікавлення мають бути надіслані до 03.06.2016 року на адресу: 
Управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації, м. Луцьк, вул. Степана Бандери, 5, консультанту із закупівель Нестеренку І.В. або на ел.пошту:  volyn.wbproject@gmail.com