Запрошення організацій, які надають послуги виготовлення друкованої продукції, до участі в тендерах у Волинській області

Проект: «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей»
Субпроект: «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області»

Уряд України отримав від Міжнародного банку реконструкції та розвитку позику №8475-UA від 19.03.2015р. на цілі проекту «Поліпшення здоров’я на службі у людей». Частина коштів цієї позики має бути використана для оплати послуг логістичого забезпечення проведення інформаційної кампанії, спрямованої на підвищення обізнаності населення щодо серцево-судинних захворювань, їх профілактики та лікування; інформування населення про діяльність в рамках реалізації субпроекту. Група управління субпроектом у Волинській області запрошує охочих підтвердити свою зацікавленість щодо участі у тендерах для надання послуг виготовлення друкованої продукції.

Зацікавлені організації мають надати інформацію на підтвердження достатньої кваліфікації для виконання робіт, а саме:

  1. досвід діяльності у сфері поліграфії, дизайну друкованої продукції протягом останніх трьох років (надати портфоліо та перелік основних клієнтів разом з контактною інформацією);
  2. наявність відповідних технічних ресурсів для забезпечення виконання завдань субпроекту (приміщення, технічне обладнання, тощо).

Відбір здійснюватиметься відповідно до Керівництва Всесвітнього Банку: «Керівні положення: Закупівлі за позиками МБРР та кредитами МАР» (січень 2011 року, зі змінами станом на липень 2014 року).

Зацікавлені організації можуть отримати додаткову інформацію з 9:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю за зазначеною нижче адресою та за тел. 0332-777-207.

Листи-зацікавлення мають бути надіслані до 18.05.2018р.  на адресу:

Управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації, м. Луцьк, вул. Прогресу, 7, каб.103, Спеціалісту з питань закупівель Халепі Ірині або на ел.пошту:  volyn.wbproject@gmail.com.