Засідання колегії управління охорони здоров’я

Плани реалізації реформи охорони здоров’я України у 2018 році обговорювались на черговому засіданні колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації 6 грудня 2017 року.

Про те що потрібно зробити всім комунальним закладах охорони здоров’я у своєму місті чи районі щоб перейти на нову форму фінансування, розповів начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Ващенюк.

Він зауважив на тому, що насамперед потрібно провести автономізацію,забезпечити комп’ютеризацію та належне програмне забезпечення для використання eHealth, отримати електронний цифровий підпис ЗОЗ та лікарів ПМД, привести заклади у відповідність до табелів матеріально-технічного оснащення,укласти декларації про вибір лікаря.

Про перспективи діяльності служби крові регіону доповів головний позаштатний спеціаліст з трансфузіології управління охорони здоров’я облдержадміністрації Юрій Кременець.Головний експерт з профілактики ВІЛ/СНІДу управління охорони здоров’я облдержадміністрації Олена Макаренко провела моніторинг епідемічної ситуації з ВІЛ-інфекції, впровадження порядку добровільного консультування і тестування на ВІЛ-інфекцію, збереження та подальший розвиток мережі кабінетів «Довіра» та пунктів з видачі АРТ терапії, покращення їх матеріально – технічної бази, забезпечення обстеження груп ризику на наявність антитіл до ВІЛ у Ковельському МТМО.

Підводячи підсумок засідання колегії начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Ващенюк зауважив на тому, що медична реформа почала діяти і потрібно приділити максимум уваги на її втілення