Засідання колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації

Начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Ващенюк провів засідання колегії УОЗ, яке відбулося 28 вересня. В засіданні колегії взяли участь головні лікарі ТМО, ЦРЛ, ЦМЛ, обласних лікувально-профілактичних закладів, центрів первинної медико-санітарної допомоги.

Про готовність лікувально-профілактичних закладів області до надання невідкладної урологічної допомоги доповів головний позаштатний спеціаліст з урології управління охорони здоров’я облдержадміністрації Андрій Онищук. Він зазначив, що урологічні захворювання становлять 3% в структурі хвороб області. Рівень госпіталізації становить 77%. Важливим аспектом є укомплектування закладів лікарями-урологами.

Людмила Згоран, завідувач сектору управління медичним персоналом та організаційної роботи управління охорони здоров’я облдержадміністрації інформувала присутніх про результати зарахування в інтернатуру та працевлаштування випускників ВНМЗ ІV рівня акредитації у 2016 році. Навчання в інтернатурі проходять 117 лікарів-інтернів державної форми навчання, доїзд випускників до місця роботи становить 100%.

З організацією роботи фармакотерапевтичних комісій в лікувально-профілактичних закладах області ознайомив головний спеціаліст (з терапії)  відділу організації надання медичної допомоги та режимно-секретної роботи  управління охорони здоров’я облдержадміністрації Микола Берник.  

Про роботу лікувально-профілактичних закладів області по впровадженню програми «ProZorro» усіх присутніх інформувала Надія Чорна, заступник начальника відділу-головний бухгалтер відділу медичних кадрів, бухгалтерського обліку  та планування управління охорони здоров’я облдержадміністрації.  Свою увагу вона акцентувала на виконанні актів законодавства,  доручень та розпоряджень Кабінету Міністрів України, голови  облдержадміністрації.

Начальник управління охорони здоров’я Ігор Ващенюк закликав працівників галузі спрямувати всі зусилля на виконання пріоритетних завдань галузі та забезпечити населення області  якісною і доступною медичною допомогою.

На засіданні колегії також йшлося про  хід виконання попередніх рішень засідань колегії та наказів управління охорони здоров’я облдержадміністрації.