Засідання колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації

Заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Іван Грицюк провів засідання колегії УОЗ, яке відбулося 28 жовтня. В засіданні колегії взяли участь головні лікарі ТМО, ЦРЛ, ЦМЛ, обласних лікувально-профілактичних закладів, центрів первинної медико-санітарної допомоги та директори медичних коледжів області. Про підсумки діяльності лікувально-профілактичних закладів області за 9 місяців  2016 року доповіли головні спеціалісти управління охорони здоров’я облдержадміністрації з терапії Микола Берник, хірургії Ігор Бабін, педіатрії Людмила Рожко та акушерства і гінекології Роман Савка.

Юрій Валецький, генеральний директор Волинського обласного територіального медичного протитуберкульозного об’єднання доповів присутнім про хід виконання «Програми протидії захворюванню на туберкульоз в області у 2012-2016 роках».  Свою увагу акцентував на подальшому поліпшенні епідемічної ситуації в напрямку зменшення загальної кількості хворих на туберкульоз, зниження захворюваності та смертності від туберкульозу, від ко-інфекції ТВ/ВІЛ, зниження темпів поширення мультирезистентного туберкульозу. Виконання програми призвело до покращення забезпечення доступу хворих на туберкульоз до лікування, в тому числі із мультирезистентними формами туберкульозу та діагностики туберкульозу шляхом забезпечення витратними матеріалами та впровадженням сучасних лабораторних методів діагностики. Проблемними питаннями залишаються поновлення матеріально – технічної бази протитуберкульозних закладів, проведення капітальних ремонтів для приведення протитуберкульозних закладів відповідно до вимог інфекційного контролю, закупівля сучасного медичного обладнання для діагностики туберкульозу.[ngg_images gallery_ids=”38″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” images_per_page=2 ]

Про результати працевлаштування випускників медичних коледжів області у 2016 році доповіли директор Луцького базового медичного коледжу

Аліса Хмелькова, в.о.директора Ковельського медичного коледжу Станіслав Вознюк та  завідувач сектору управління медичним персоналом та організаційної роботи управління охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Згоран. У закладах охорони здоров’я області здійснюється планова робота по працевлаштуванню молодих спеціалістів, контроль за поїздом до місця роботи та обов’язковим відпрацюванням молодими спеціалістами трьохрічного терміну за державним замовленням.

На засіданні колегії також йшлося про  хід виконання попередніх рішень засідань колегії та наказів управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

Заступник начальника управління охорони здоров’я Іван Грицюк закликав працівників галузі спрямувати всі зусилля на виконання пріоритетних завдань галузі та забезпечити населення області  якісною і доступною медичною допомогою.