Засідання колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації

Начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Ващенюк провів засідання колегії УОЗ, яке відбулося 22 грудня. В засіданні колегії взяли участь головні лікарі ТМО, ЦРЛ, ЦМЛ, обласних лікувально-профілактичних закладів, центрів первинної медико-санітарної допомоги, директори медичних коледжів.

Про стан забезпеченості медикаментами хворих на цукровий діабет детальну інформацію учасникам колегії доповіли головний позаштатний спеціаліст з ендокринології управління охорони здоров’я облдержадміністрації Лариса Джанкарашвілі та головний позаштатний спеціаліст з дитячої ендокринології управління охорони здоров’я облдержадміністрації Тетяна Черниш. Вони повідомили, що на даний час проводиться внесення даних про хворих до зазначеного реєстру. Завершено технічне дооснащення робочих місць лікарів-ендокринологів. Державною службою з лікарських засобів в області по кожній адміністративній одиниці визначені аптечні заклади, які мають право відпуску хворим на цукровий діабет препаратів інсуліну з урахуванням вимог до транспортування, зберігання та відпуску препаратів інсуліну.

Олена Макаренко, головний лікар КЗ «Волинський обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом», доповіла про виконання наказів МОЗ України щодо облікової документації і звітності з питань моніторингу епідемічної ситуації з ВІЛ-інфекції, добровільного консультування і тестування на ВІЛ-інфекцію, розвиток мережі кабінетів «Довіра», покращення матеріально-технічної бази та забезпечення обстеження груп ризику на наявність антитіл до ВІЛ.

Головний лікар ЛПЗ «Волинський обласний онкологічний диспансер» Людмила Бубенова усіх присутніх ознайомила із станом вторинної профілактики онкозахворювань в області.

Про участь у семінарі Світового Банку з питань запровадження діагностично споріднених груп присутніх інформував головний лікар Нововолинської центральної міської лікарні Віктор Мороз.

Начальник управління охорони здоров’я Ігор Ващенюк закликав працівників галузі спрямувати всі зусилля на виконання пріоритетних завдань галузі та забезпечити населення області  якісною і доступною медичною допомогою.

На засіданні колегії також йшлося про  хід виконання попередніх рішень засідань колегії та наказів управління охорони здоров’я облдержадміністрації.