Засідання колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації

20 квітня на базі санаторію «Пролісок» проведено засідання колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації. Розпочалась робота колегії з екскурсії по території санаторію матері та дитини «Пролісок». Знаходячись на території ландшафтного парку, в екологічно чистій зоні, санаторій приймає на лікування та відпочинок дітей та дорослих. В оточенні соснового бору, стоять три спальні корпуси в яких 109 комфортабельних номерів та 13 сімейних котеджів, лікувальний та водолікувальні корпуси з сучасним обладнанням, басейн, термальний басейн з мінеральною водою. Санаторій займає територію 8га.

У лікувальному комплексі санаторію запроваджено більше шістдесяти різноманітних процедур. Показаннями для лікування є хвороби опорно-рухового апарату, ендокринної та нервової системи, захворювання органів травлення та органів дихання. Засідання колегії розпочав вступним вітальним словом начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Ващенюк.

Далі члени колегії, головні лікарі лікувально-профілактичних закладів області прослухали доповідь «Про організацію реабілітаційних заходів для хворих з ортопедо-ревматологічною та неврологічною патологією на базі санаторію “Пролісок”» заступника директора з медичної частини Леоніда Оксенюка.

[singlepic id=352 w=220 h=150 mode=web20 ] [singlepic id=353 w=220 h=150 mode=web20 ] [singlepic id=354 w=220 h=150 mode=web20 ]

Головний позаштатний спеціаліст з ортопедії і травматології управління охорони здоров’я облдержадміністрації Михайло Аршулік розповів присутнім про можливості реабілітації хворих із захворюваннями опорно-рухового апарату та наслідками травм в санаторіях області. Головний позаштатний спеціаліст з неврології управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ольга Шульга розповіла присутнім про характеристику синдрому болі в спині, причини та лікування.

Про аналіз кесарських розтинів за 2016 рік проведених в КЗ «Луцький клінічний пологовий будинок» і Ковельському пологовому будинку прозвітував головний спеціаліст відділу організацій надання медичної допомоги та режимно-секретної роботи управління охорони здоров’я облдержадміністрації Роман Савка.

Начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Ващенюк поінформував всіх присутніх про хід виконання в області Урядової програми “Доступні ліки” . Він наголосив на тому, що за 10 днів дії Урядової програми залучено коштів -260 тисяч, виписано 2800 рецептів.

Акцентувалась увага на покращенні територіальної доступності щодо купівлі медикаментів по програмі «Доступні ліки» на районному рівні.

Ігор Степанович подякував всім за роботу і закликав всіх присутніх і надалі забезпечувати населення області якісною і доступною медичною допомогою.