Засідання колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації

Про стан надання медичної допомоги населенню Любешівського району обговорювалось на черговому засіданні колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації 27 вересня 2017 року.

В Любешівському районі наявні умови для надання кваліфікованої медичної допомоги – прозвітували головні лікарі закладів. Медична допомога жителям району надається двома районними комунальними закладами – Центром ПМСД, головний лікар Наталія Ланевич та центральною районною лікарнею,головний лікар Бодан Іванів. Основним завданням у роботі цих закладів – це якісна медична допомога пацієнтам. Головні лікарі ознайомили присутніх з поширеністю хвороб та захворюванням населення району, зауважили на тому, що постійно проводиться покращення матеріально-технічної бази.

Про результати зарахування в інтернатуру та працевлаштування випускників ВНМЗ ІVрівня акредитації доповіла на засіданні колегії Людмила Згоран – завідувач сектору управління медичним персоналом та організаційної роботи відділу медичних кадрів, бухгалтерського обліку та планування управління охорони здоров’я.

Микола Берник – головний спеціаліст з терапії УОЗ ОДА розповів  про організацію роботи фармакотерапевтичних комісій в лікувально-профілактичних закладах області.

Підводячи підсумок засідання колегії начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Ващенюк зауважив на тому, що роботи стає з кожним роком все більше, потрібно удосконалюватись.  Нагадав про підготовку закладів до осінньо-зимового періоду.