Засідання колегії управління охорони здоров’я

Проведено засідання колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації на базі Луцької районної лікарні. Про стан надання медичної допомоги  населенню Луцького району прозвітував головний лікар центральної районної лікарні Сергій Коновал. На даний час медична допомога населенню району надається в Луцькій центральній районній лікарні та Торчинській районній лікарні зі стаціонарами на 216 ліжок та поліклініками, Центром ПМСД (11 лікарських амбулаторій загальної практики лікарської медицини, 55 ФАП).

[singlepic id=361 w=220 h=150 mode=web20 ]
[singlepic id=362 w=220 h=150 mode=web20 ]
[singlepic id=360 w=220 h=150 mode=web20 ]
[singlepic id=359 w=220 h=150 mode=web20 ]

Фінансування системи охорони здоров’я здійснюється у відповідності до бюджетного законодавства України. За І квартал 2017 року на утримання Луцької центральної районної лікарні витрачено 6410,5 тис. грн. коштів загального фонду місцевого бюджету, – зазначив керівник.

З бюджету Луцького району для забезпечення «Програми підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2017 рік» районом виділено коштів у сумі 95,0 тис. грн.

Для пільгових категорій населення (пенсіонери, ветерани праці, учасники бойових дій та ВВВ) передбачено безкоштовне зубопротезування, з бюджету лікарні витрачено 25,0тис.грн. (23 особи)за І квартал 2017 року, за відповідний період 2016 року сума становить – 30 тис. грн. (35 осіб),за 2016 рік з бюджету лікарні витрачено 150,0 тис. грн. (172 осіб).

Рівень технічної оснащеності лікарні визначає ефективність її діяльності та обумовлює можливість виявлення хвороб на ранніх стадіях захворювання та ефективність їх лікування.

Доповнила доповідь  Сергія Коновала головний лікар центру ПМСД Луцького району Оксана Чертюк, розповівши про плани на 2017 рік.

Заступник генерального директора ДП “Волиньстандартметрологія” Тетяна Єрко ознайомила присутніх з діяльністю ДП „Волиньстандартметрологія” в галузі метрології, яка спрямована на забезпечення єдності вимірювань у регіоні згідно з Законом України „Про метрологію та метрологічну діяльність”, що гарантує захист громадян і національної економіки від наслідків недостовірних результатів вимірювань.

Голова райдержадміністрації Ігор Ярмольський довів до відома присутніх про можливості району, про кошти виділені з районного бюджету на галузь охорони здоров’я.  Ігор Петрович зауважив, що принцип розподілу коштів на медицину в ОТГ має бути загальнодержавний і регулюватись відповідно на первинну, вторинну ланку медичної допомоги, адже від цього залежить багато показників, а також і рівень заробітної плати медичного персоналу. Очільник району наголосив на важливості співпраці виконавчої гілки влади та місцевого самоврядування у питаннях фінансування та допомоги для утримання медичних установ.