Засідання колегії управління охорони здоров’я Луцької міської ради

Заступник начальника управління охорони здоров’я Валентин Вітер прийняв участь у засіданні колегії управління охорони здоров’я Луцької міської ради, під час якого обговорили підсумки роботи галузі у 2018 та перспективи на 2019 рік. Участь у заході взяли секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, радник міського голови Ігор Поліщук, начальник управління охорони здоров’я Микола Якимчук,  керівники медичних закладів міста.

Захід розпочався із звіту Миколи Якимчука, в якому він підсумував результати роботи медичних закладів у 2018 році.

 

Також з доповіддю перед присутніми виступили директори Луцької міської клінічної лікарні Лариса Духневич, Луцької міської дитячої поліклініки Оксана Лєщинська, директор КЗ «Луцький клінічний пологовий будинок» Михайло Токарчук та інші.

Радник міського голови Ігор Поліщук розповів про обсяг робіт у місцевій галузі охорони здоров’я, виконаний за сприяння Луцької міської ради.

«Сьогодні ми стараємося підтримати медичну галузь, забезпечити кращі умови для роботи персоналу та отримання послуг лучанами. Дякую вам за роботу та бажаю побільше вдячних пацієнтів, які розумітимуть роль медика у житті кожного з нас», – звернувся до присутніх Ігор Поліщук.

Підсумовуючи проведення засідання колегії Микола Якимчук  висловив подяку міській раді за підтримку у минулому році, працівникам медичної галузі за високий професіоналізм та пообіцяв і надалі допомагати і націлювати керівників на вдосконалення  закладів охорони здоров’я міста.