Заступник Міністра охорони здоров’я Оксана Сивак у Луцьку

Громадська організація «Центр UA» спільно з експертами коаліції Реанімаційний пакет реформ та заступником Міністра охорони здоров’я Оксаною Сивак в рамках Всеукраїнського туру «ЗміниТИ: взаємодія заради змін» відвідали Волинь. Вони розповіли, що мають намір почути думку медичної спільноти щодо розробки та впровадження системних змін в країні, про нове виборче законодавство, впровадження медичної реформи та контроль за бюджетними коштами.

Заступник голови обласної ради Роман Карпюк та заступник голови ОДА Світлана Мишковець висловили надію, що на Волині громадські діячі, медики спільно з представником міністерства проведуть продуктивну роботу, яка матиме позитивні наслідки для громади.

Оксана Сивак розповіла, що ґрунтовні дискусії відбулися вже в 46 містах України, висловила сподівання на взаємодію місцевої влади, об’єднаних територіальних громад, медичних працівників заради позитивних змін при реформуванні системи охорони здоров’я.

[ngg_images gallery_ids=”48″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” ]

Під час обговорення виникла бурхлива дискусія стосовно наслідків реформування медицини, свою думку висловили депутати обласної ради, головні лікарі лікувально-профілактичних закладів області, громадські діячі.

Заступниця Міністра охорони здоров’я Оксана Сивак та експерт з медичної реформи Реанімаційного Пакету Реформ Олександр Ябчанка пообіцяли, що всі пропозиції від волинян будуть зафіксовані та опрацьовані в МОЗ.